BAJKOWY LAS ZAPRASZA

Klimatyczne domki nad morzem
Komfortowe apartamenty

Domki nad jeziorem - nowość!

Zapraszamy również do skorzystania z oferty domków nad jeziorem. Wiele osób lubi wypoczywać z dala od tłumów, od popularnych turystycznych miejscowości. Właśnie dlatego poszerzyliśmy ofertę wypoczynku o możliwość wynajęcia domków nad jeziorem, tuż przy plaży. Dzięki dogodnej lokalizacji można poczuć wyjątkowy klimat pobytu nad jeziorem, zrobić ognisko czy urządzić grilla pod gołym niebem.

Nasze domki nad jeziorem przygotowane zostały z myślą o komfortowym wypoczynku 5-6 osób. Są ogrzewane, dlatego świetnie nadają się nie tylko na letni pobyt, ale przez cały rok - również poza sezonem wakacyjnym.

Domki nad jeziorem do świetna propozycja spędzenia czasu dla rodzin z dziećmi, par, grup przyjaciół oraz znajomych. Każdy z domków przeznaczony jest dla 4-6 osób, (istnieje możliwość zakwaterowanie dodatkowej osoby), w pobliżu znajduje się kilka domków, więc bez problemu można wybrać się kilkoma rodzinami i miło razem spędzić urlop nad jeziorem.

Nad jeziorem

Taki widok na jezioro to u nas codzienność - idealny na wakacje

Przy domkach znajduje się miejsce parkingowe, na którym bezpiecznie można pozostawić samochód. W pobliżu znajduje się boisko do siatkówki oraz koszykówki.

W sezonie letnim domki wynajmowane są na okresy tygodniowe (od soboty do soboty), poza sezonem wakacyjnym rezerwacje przyjmowane są na m.in. dwie doby. W przypadku chęci rezerwacji na jedną dobą kwota za dobę wzrasta o 50% od ceny podstawowej.

Domki wyposażone są w aneksy kuchenne, które umożliwiają przyrządzenie posiłków, lodówkę, czajnik, płytę elektryczną. W sam raz nadają się do przygotowania śniadania czy kolacji.

Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Tuż obok domku znajduje się ścieżka spacerowa prowadząca dookoła jeziora, można wybrać się na spacer, poobserwować piękno przyrody, wybrać się na grzyby itp. W cenie noclegu znajduje się opłata klimatyczna.

Na Gości naszych domków czekają dodatkowe atrakcji, takie jak możliwość wypożyczenia rowerów, łódka, rowery wodne oraz kajaki. Sami bardzo cenimy wypoczynek nad wodą, dlatego ofertę wypoczynku przygotowaliśmy w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy spędzić urlop nad jeziorem. Jesteśmy przekonani, że pobyt w naszych domkach nad jeziorem zapewni Państwu wiele pozytywnych wrażeń i na długo pozostanie w pamięci.


Wypoczynek nad jeziorem szczególnie polecamy osobom, które cenią kontakt z naturą i spokojny wypoczynek. W pobliżu znajdują się stołówki, restauracje oraz bary, dlatego nie muszą się Państwo martwić o wyżywienie.

© bajkowylas-mielno.pl / domki i apartamenty nad morzem / zakaz kopiowania treści