BAJKOWY LAS ZAPRASZA

Klimatyczne domki nad morzem
Komfortowe apartamenty

Dlaczego wybrać domki w Mielnie?

Mielno może poszczycić się boagatą bazą noclegową. Znaleźć tu można dowolną formę noclegu: od tanich kwater, przez pensjonaty, apartamenty i domki wypoczynkowe, na hotelach kończąc. Wielu turystów co roku wybiera domki nad morzem, uznając je za najlepszą formę noclegu nad morzem.

Dlaczego domki są tak popularne?

Za wyborem domków przemawia wiele różnych czynników. Jednym z nich jest wyjątkowy niepowtarzalny klimat, jaki oferuje ten typ noclegów. Spokojnie wypoczywać w nich może cała rodzina czy grupka przyjaciół. Domki oferują wysoki komfort pobytu w dobrej cenie. Cena domków dla 6 osób mieści się w przedziale 250-350 zł w zależności od terminu pobytu, więc wychodzi całkiem atrakcyjnie w przeliczeniu na jedną osobę.

Z roku na rok powstaje coraz więcej domków o naprawdę wysokim standardzie. Ma to związek z wciąż rosnącymi oczekiwaniami gości jeśli chodzi o komfort pobytu. Jeszcze kilkanaście lat temu wystarczyło, aby w domku był aneks kuchenny, sypialnie i łazienka. Teraz goście oczekują już czegoś więcej.

A może apartamenty?

Jeśli zależy nam na jeszcze wyższym standardzie, warto przemyśleć wybór apartamentu nad morzem. Apartamenty zlokalizowane są w różnych częściach miasta i prezentują wysoki standard. Wyposażone są we wszystkie sprzęty umilające pobyt nad morzem, szczególnie jeśli planujemy dłuższy pobyt. Zmywarka, pralka, suszarka, deska do prasowania, dobrze wyposażona kuchnia - wszystko to bardzo przydaje się podczas dłuższego urlopu nad morzem.


Apartamenty można wynająć przez cały rok. To świetna propozycja dla osób, które nie bardzo przepadają za tłumami na plaży czy w innych atrakcjach turystycznych. Szczerze polecamy pobyt nad morzem na jesień. Dni nadal są całkiem ciepłe, jest sporo słońca, więc spacery brzegiem morza również mogą przynieść wiele korzyści. Ceny za pobyt poza głównym sezonem wakacyjnym również są dużo niższe.

© bajkowylas-mielno.pl / domki i apartamenty nad morzem / zakaz kopiowania treści